Comma Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

273

Comma Košice

Comma KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Comma v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Comma Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Comma, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Comma Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Comma Košice.

Predajne Comma Košice

Módna spoločnosť Comma prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Comma v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Comma sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Comma sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Comma Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Comma v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Comma Košice.

Mapa Comma Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Comma Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Comma ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Comma Košice

Ak plánujete návštevu predajne Comma Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Comma Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Comma sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Comma Košice

Comma KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Comma, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Comma Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Comma Košice.

Obchodné oddelenie Comma Košice

Reklamácie Comma Košice

Vedúci predajne Comma Košice

Leták Comma Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Comma? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Comma Košice.

Ako a kde získať leták Comma Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Comma je návšteva ľubovoľnej predajne Comma Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Comma Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Comma Košice?
V najnovšom letáku Comma Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Comma. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Comma Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Comma? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Comma v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Comma Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Comma Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Comma Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Comma.

Hodnotenie a recenzie Comma Košice

Máte na Comma Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Comma a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Comma Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár