Codello Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

207

Codello Košice

Codello KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Codello v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Codello Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Codello, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Codello Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Codello Košice.

Predajne Codello Košice

Módna spoločnosť Codello prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Codello v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Codello sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Codello sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Codello Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Codello v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Codello Košice.

Mapa Codello Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Codello Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Codello ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Codello Košice

Ak plánujete návštevu predajne Codello Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Codello Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Codello sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Codello Košice

Codello KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Codello, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Codello Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Codello Košice.

Obchodné oddelenie Codello Košice

Reklamácie Codello Košice

Vedúci predajne Codello Košice

Leták Codello Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Codello? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Codello Košice.

Ako a kde získať leták Codello Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Codello je návšteva ľubovoľnej predajne Codello Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Codello Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Codello Košice?
V najnovšom letáku Codello Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Codello. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Codello Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Codello? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Codello v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Codello Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Codello Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Codello Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Codello.

Hodnotenie a recenzie Codello Košice

Máte na Codello Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Codello a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Codello Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár