Coleman Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

187

Coleman Košice

Coleman KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Coleman v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Coleman Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Coleman, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Coleman Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Coleman Košice.

Predajne Coleman Košice

Módna spoločnosť Coleman prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Coleman v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Coleman sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Coleman sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Coleman Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Coleman v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Coleman Košice.

Mapa Coleman Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Coleman Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Coleman ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Coleman Košice

Ak plánujete návštevu predajne Coleman Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Coleman Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Coleman sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Coleman Košice

Coleman KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Coleman, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Coleman Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Coleman Košice.

Obchodné oddelenie Coleman Košice

Reklamácie Coleman Košice

Vedúci predajne Coleman Košice

Leták Coleman Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Coleman? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Coleman Košice.

Ako a kde získať leták Coleman Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Coleman je návšteva ľubovoľnej predajne Coleman Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Coleman Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Coleman Košice?
V najnovšom letáku Coleman Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Coleman. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Coleman Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Coleman? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Coleman v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Coleman Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Coleman Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Coleman Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Coleman.

Hodnotenie a recenzie Coleman Košice

Máte na Coleman Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Coleman a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Coleman Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár