Colmar Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

220

Colmar Košice

Colmar KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Colmar v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Colmar Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Colmar, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Colmar Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Colmar Košice.

Predajne Colmar Košice

Módna spoločnosť Colmar prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Colmar v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Colmar sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Colmar sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Colmar Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Colmar v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Colmar Košice.

Mapa Colmar Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Colmar Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Colmar ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Colmar Košice

Ak plánujete návštevu predajne Colmar Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Colmar Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Colmar sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Colmar Košice

Colmar KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Colmar, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Colmar Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Colmar Košice.

Obchodné oddelenie Colmar Košice

Reklamácie Colmar Košice

Vedúci predajne Colmar Košice

Leták Colmar Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Colmar? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Colmar Košice.

Ako a kde získať leták Colmar Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Colmar je návšteva ľubovoľnej predajne Colmar Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Colmar Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Colmar Košice?
V najnovšom letáku Colmar Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Colmar. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Colmar Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Colmar? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Colmar v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Colmar Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Colmar Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Colmar Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Colmar.

Hodnotenie a recenzie Colmar Košice

Máte na Colmar Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Colmar a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Colmar Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár