Columbia Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

479

Columbia Košice

Columbia KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Columbia v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Columbia Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Columbia, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Columbia Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Columbia Košice.

Predajne Columbia Košice

Módna spoločnosť Columbia prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Columbia v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Columbia sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Columbia sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Columbia Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Columbia v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Columbia Košice.

Mapa Columbia Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Columbia Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Columbia ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Columbia Košice

Ak plánujete návštevu predajne Columbia Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Columbia Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Columbia sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Columbia Košice

Columbia KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Columbia, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Columbia Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Columbia Košice.

Obchodné oddelenie Columbia Košice

Reklamácie Columbia Košice

Vedúci predajne Columbia Košice

Leták Columbia Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Columbia? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Columbia Košice.

Ako a kde získať leták Columbia Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Columbia je návšteva ľubovoľnej predajne Columbia Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Columbia Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Columbia Košice?
V najnovšom letáku Columbia Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Columbia. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Columbia Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Columbia? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Columbia v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Columbia Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Columbia Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Columbia Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Columbia.

Hodnotenie a recenzie Columbia Košice

Máte na Columbia Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Columbia a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Columbia Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár