Comer Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

216

Comer Košice

Comer KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Comer v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Comer Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Comer, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Comer Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Comer Košice.

Predajne Comer Košice

Módna spoločnosť Comer prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Comer v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Comer sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Comer sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Comer Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Comer v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Comer Košice.

Mapa Comer Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Comer Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Comer ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Comer Košice

Ak plánujete návštevu predajne Comer Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Comer Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Comer sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Comer Košice

Comer KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Comer, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Comer Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Comer Košice.

Obchodné oddelenie Comer Košice

Reklamácie Comer Košice

Vedúci predajne Comer Košice

Leták Comer Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Comer? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Comer Košice.

Ako a kde získať leták Comer Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Comer je návšteva ľubovoľnej predajne Comer Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Comer Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Comer Košice?
V najnovšom letáku Comer Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Comer. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Comer Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Comer? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Comer v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Comer Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Comer Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Comer Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Comer.

Hodnotenie a recenzie Comer Košice

Máte na Comer Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Comer a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Comer Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár