Comtessa Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

175

Comtessa Košice

Comtessa KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Comtessa v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Comtessa Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Comtessa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Comtessa Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Comtessa Košice.

Predajne Comtessa Košice

Módna spoločnosť Comtessa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Comtessa v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Comtessa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Comtessa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Comtessa Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Comtessa v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Comtessa Košice.

Mapa Comtessa Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Comtessa Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Comtessa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Comtessa Košice

Ak plánujete návštevu predajne Comtessa Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Comtessa Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Comtessa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Comtessa Košice

Comtessa KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Comtessa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Comtessa Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Comtessa Košice.

Obchodné oddelenie Comtessa Košice

Reklamácie Comtessa Košice

Vedúci predajne Comtessa Košice

Leták Comtessa Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Comtessa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Comtessa Košice.

Ako a kde získať leták Comtessa Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Comtessa je návšteva ľubovoľnej predajne Comtessa Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Comtessa Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Comtessa Košice?
V najnovšom letáku Comtessa Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Comtessa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Comtessa Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Comtessa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Comtessa v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Comtessa Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Comtessa Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Comtessa Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Comtessa.

Hodnotenie a recenzie Comtessa Košice

Máte na Comtessa Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Comtessa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Comtessa Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár