Corial Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

184

Corial Košice

Corial KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Corial v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Corial Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Corial, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Corial Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Corial Košice.

Predajne Corial Košice

Módna spoločnosť Corial prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Corial v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Corial sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Corial sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Corial Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Corial v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Corial Košice.

Mapa Corial Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Corial Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Corial ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Corial Košice

Ak plánujete návštevu predajne Corial Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Corial Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Corial sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Corial Košice

Corial KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Corial, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Corial Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Corial Košice.

Obchodné oddelenie Corial Košice

Reklamácie Corial Košice

Vedúci predajne Corial Košice

Leták Corial Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Corial? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Corial Košice.

Ako a kde získať leták Corial Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Corial je návšteva ľubovoľnej predajne Corial Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Corial Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Corial Košice?
V najnovšom letáku Corial Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Corial. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Corial Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Corial? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Corial v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Corial Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Corial Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Corial Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Corial.

Hodnotenie a recenzie Corial Košice

Máte na Corial Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Corial a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Corial Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár