COS Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

507

COS Košice

COS KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní COS v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní COS Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou COS, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o COS Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní COS Košice.

Predajne COS Košice

Módna spoločnosť COS prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu COS v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní COS sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky COS sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne COS Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov COS v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni COS Košice.

Mapa COS Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne COS Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka COS ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny COS Košice

Ak plánujete návštevu predajne COS Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní COS Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne COS sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu COS Košice

COS KošiceHľadáte bližšie informácie o značke COS, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu COS Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom COS Košice.

Obchodné oddelenie COS Košice

Reklamácie COS Košice

Vedúci predajne COS Košice

Leták COS Košice

Už ste si prezreli najnovší leták COS? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku COS Košice.

Ako a kde získať leták COS Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku COS je návšteva ľubovoľnej predajne COS Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták COS Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták COS Košice?
V najnovšom letáku COS Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky COS. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu COS Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní COS? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne COS v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni COS Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou COS Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou COS Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní COS.

Hodnotenie a recenzie COS Košice

Máte na COS Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou COS a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na COS Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár