Wenko Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

38

Wenko Košice

Wenko KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Wenko v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Wenko Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Wenko, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Wenko Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Wenko Košice.

Predajne Wenko Košice

Módna spoločnosť Wenko prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Wenko v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Wenko sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Wenko sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Wenko Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Wenko v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Wenko Košice.

Mapa Wenko Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Wenko Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Wenko ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Wenko Košice

Ak plánujete návštevu predajne Wenko Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Wenko Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Wenko sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Wenko Košice

Wenko KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Wenko, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Wenko Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Wenko Košice.

Obchodné oddelenie Wenko Košice

Reklamácie Wenko Košice

Vedúci predajne Wenko Košice

Leták Wenko Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Wenko? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Wenko Košice.

Ako a kde získať leták Wenko Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Wenko je návšteva ľubovoľnej predajne Wenko Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Wenko Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Wenko Košice?
V najnovšom letáku Wenko Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Wenko. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Wenko Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Wenko? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Wenko v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Wenko Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Wenko Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Wenko Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Wenko.

Hodnotenie a recenzie Wenko Košice

Máte na Wenko Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Wenko a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Wenko Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂