WOOLWORTH Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

35

WOOLWORTH Košice

WOOLWORTH KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní WOOLWORTH v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní WOOLWORTH Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou WOOLWORTH, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o WOOLWORTH Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní WOOLWORTH Košice.

Predajne WOOLWORTH Košice

Módna spoločnosť WOOLWORTH prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu WOOLWORTH v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní WOOLWORTH sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky WOOLWORTH sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne WOOLWORTH Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov WOOLWORTH v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni WOOLWORTH Košice.

Mapa WOOLWORTH Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne WOOLWORTH Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka WOOLWORTH ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny WOOLWORTH Košice

Ak plánujete návštevu predajne WOOLWORTH Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní WOOLWORTH Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne WOOLWORTH sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu WOOLWORTH Košice

WOOLWORTH KošiceHľadáte bližšie informácie o značke WOOLWORTH, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu WOOLWORTH Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom WOOLWORTH Košice.

Obchodné oddelenie WOOLWORTH Košice

Reklamácie WOOLWORTH Košice

Vedúci predajne WOOLWORTH Košice

Leták WOOLWORTH Košice

Už ste si prezreli najnovší leták WOOLWORTH? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku WOOLWORTH Košice.

Ako a kde získať leták WOOLWORTH Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku WOOLWORTH je návšteva ľubovoľnej predajne WOOLWORTH Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták WOOLWORTH Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták WOOLWORTH Košice?
V najnovšom letáku WOOLWORTH Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky WOOLWORTH. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu WOOLWORTH Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní WOOLWORTH? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne WOOLWORTH v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni WOOLWORTH Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou WOOLWORTH Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou WOOLWORTH Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní WOOLWORTH.

Hodnotenie a recenzie WOOLWORTH Košice

Máte na WOOLWORTH Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou WOOLWORTH a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na WOOLWORTH Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂