Yonex Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

50

Yonex Košice

Yonex KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Yonex v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Yonex Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Yonex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Yonex Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Yonex Košice.

Predajne Yonex Košice

Módna spoločnosť Yonex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Yonex v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Yonex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Yonex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Yonex Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Yonex v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Yonex Košice.

Mapa Yonex Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Yonex Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Yonex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Yonex Košice

Ak plánujete návštevu predajne Yonex Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Yonex Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Yonex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Yonex Košice

Yonex KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Yonex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Yonex Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Yonex Košice.

Obchodné oddelenie Yonex Košice

Reklamácie Yonex Košice

Vedúci predajne Yonex Košice

Leták Yonex Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Yonex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Yonex Košice.

Ako a kde získať leták Yonex Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Yonex je návšteva ľubovoľnej predajne Yonex Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Yonex Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Yonex Košice?
V najnovšom letáku Yonex Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Yonex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Yonex Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Yonex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Yonex v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Yonex Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Yonex Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Yonex Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Yonex.

Hodnotenie a recenzie Yonex Košice

Máte na Yonex Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Yonex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Yonex Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂