Zajo Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

130

Zajo Košice

Zajo KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Zajo v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zajo Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zajo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zajo Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zajo Košice.

Predajne Zajo Košice

Módna spoločnosť Zajo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zajo v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zajo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zajo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zajo Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zajo v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zajo Košice.

Mapa Zajo Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zajo Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zajo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zajo Košice

Ak plánujete návštevu predajne Zajo Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zajo Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zajo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zajo Košice

Zajo KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Zajo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zajo Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zajo Košice.

Obchodné oddelenie Zajo Košice

Reklamácie Zajo Košice

Vedúci predajne Zajo Košice

Leták Zajo Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Zajo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zajo Košice.

Ako a kde získať leták Zajo Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zajo je návšteva ľubovoľnej predajne Zajo Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zajo Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zajo Košice?
V najnovšom letáku Zajo Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zajo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zajo Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Zajo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zajo v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zajo Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zajo Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Zajo Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zajo.

Hodnotenie a recenzie Zajo Košice

Máte na Zajo Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zajo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zajo Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂