Zaps Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

35

Zaps Košice

Zaps KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Zaps v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zaps Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zaps, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zaps Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zaps Košice.

Predajne Zaps Košice

Módna spoločnosť Zaps prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zaps v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zaps sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zaps sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zaps Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zaps v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zaps Košice.

Mapa Zaps Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zaps Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zaps ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zaps Košice

Ak plánujete návštevu predajne Zaps Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zaps Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zaps sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zaps Košice

Zaps KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Zaps, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zaps Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zaps Košice.

Obchodné oddelenie Zaps Košice

Reklamácie Zaps Košice

Vedúci predajne Zaps Košice

Leták Zaps Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Zaps? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zaps Košice.

Ako a kde získať leták Zaps Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zaps je návšteva ľubovoľnej predajne Zaps Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zaps Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zaps Košice?
V najnovšom letáku Zaps Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zaps. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zaps Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Zaps? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zaps v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zaps Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zaps Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Zaps Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zaps.

Hodnotenie a recenzie Zaps Košice

Máte na Zaps Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zaps a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zaps Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂