Tezenis Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 
 

Tezenis Prešov

Tezenis PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Tezenis v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tezenis Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tezenis, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tezenis Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tezenis Prešov.

Predajne Tezenis Prešov

Módna spoločnosť Tezenis prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tezenis v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tezenis sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tezenis sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tezenis Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tezenis v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tezenis Prešov.

Mapa Tezenis Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tezenis Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tezenis ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tezenis Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Tezenis Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tezenis Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tezenis sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Tezenis Prešov

Tezenis PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Tezenis, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tezenis Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tezenis Prešov.

Obchodné oddelenie Tezenis Prešov

Reklamácie Tezenis Prešov

Vedúci predajne Tezenis Prešov

Leták Tezenis Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Tezenis? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tezenis Prešov.

Ako a kde získať leták Tezenis Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tezenis je návšteva ľubovoľnej predajne Tezenis Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tezenis Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tezenis Prešov?
V najnovšom letáku Tezenis Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tezenis. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tezenis Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Tezenis? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tezenis v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tezenis Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tezenis Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Tezenis Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tezenis.

Hodnotenie a recenzie Tezenis Prešov

Máte na Tezenis Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tezenis a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tezenis Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.