Thalia Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 
 

Thalia Prešov

Thalia PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní Thalia v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Thalia Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Thalia, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Thalia Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Thalia Prešov.

Predajne Thalia Prešov

Módna spoločnosť Thalia prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Thalia v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Thalia sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Thalia sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Thalia Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Thalia v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Thalia Prešov.

Mapa Thalia Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne Thalia Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Thalia ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Thalia Prešov


Ak plánujete návštevu predajne Thalia Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Thalia Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Thalia sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu Thalia Prešov

Thalia PrešovHľadáte bližšie informácie o značke Thalia, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Thalia Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Thalia Prešov.

Obchodné oddelenie Thalia Prešov

Reklamácie Thalia Prešov

Vedúci predajne Thalia Prešov

Leták Thalia Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták Thalia? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Thalia Prešov.

Ako a kde získať leták Thalia Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Thalia je návšteva ľubovoľnej predajne Thalia Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Thalia Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Thalia Prešov?
V najnovšom letáku Thalia Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Thalia. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Thalia Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní Thalia? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Thalia v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Thalia Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Thalia Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou Thalia Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Thalia.

Hodnotenie a recenzie Thalia Prešov

Máte na Thalia Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Thalia a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Thalia Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.