THE BODY SHOP Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

THE BODY SHOP Prešov

THE BODY SHOP PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní THE BODY SHOP v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní THE BODY SHOP Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou THE BODY SHOP, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o THE BODY SHOP Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní THE BODY SHOP Prešov.

Predajne THE BODY SHOP Prešov

Módna spoločnosť THE BODY SHOP prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu THE BODY SHOP v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní THE BODY SHOP sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky THE BODY SHOP sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne THE BODY SHOP Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov THE BODY SHOP v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni THE BODY SHOP Prešov.

Mapa THE BODY SHOP Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne THE BODY SHOP Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka THE BODY SHOP ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny THE BODY SHOP Prešov


Ak plánujete návštevu predajne THE BODY SHOP Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní THE BODY SHOP Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne THE BODY SHOP sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu THE BODY SHOP Prešov

THE BODY SHOP PrešovHľadáte bližšie informácie o značke THE BODY SHOP, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu THE BODY SHOP Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom THE BODY SHOP Prešov.

Obchodné oddelenie THE BODY SHOP Prešov

Reklamácie THE BODY SHOP Prešov

Vedúci predajne THE BODY SHOP Prešov

Leták THE BODY SHOP Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták THE BODY SHOP? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku THE BODY SHOP Prešov.

Ako a kde získať leták THE BODY SHOP Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku THE BODY SHOP je návšteva ľubovoľnej predajne THE BODY SHOP Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták THE BODY SHOP Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták THE BODY SHOP Prešov?
V najnovšom letáku THE BODY SHOP Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky THE BODY SHOP. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu THE BODY SHOP Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní THE BODY SHOP? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne THE BODY SHOP v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni THE BODY SHOP Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou THE BODY SHOP Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou THE BODY SHOP Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní THE BODY SHOP.

Hodnotenie a recenzie THE BODY SHOP Prešov

Máte na THE BODY SHOP Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou THE BODY SHOP a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na THE BODY SHOP Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.