The Kooples Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

 

The Kooples Prešov

The Kooples PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní The Kooples v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní The Kooples Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou The Kooples, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o The Kooples Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní The Kooples Prešov.

Predajne The Kooples Prešov

Módna spoločnosť The Kooples prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu The Kooples v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní The Kooples sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky The Kooples sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne The Kooples Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov The Kooples v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni The Kooples Prešov.

Mapa The Kooples Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne The Kooples Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka The Kooples ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny The Kooples Prešov


Ak plánujete návštevu predajne The Kooples Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní The Kooples Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne The Kooples sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok  9:00 – 18:00
  Utorok  9:00 – 18:00
  Streda  9:00 – 18:00
  Štvrtok  9:00 – 18:00
  Piatok  9:00 – 18:00
  Sobota  9:00 – 18:00
  Nedeľa  Zatvorené

Kontakt na predajňu The Kooples Prešov

The Kooples PrešovHľadáte bližšie informácie o značke The Kooples, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu The Kooples Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom The Kooples Prešov.

Obchodné oddelenie The Kooples Prešov

Reklamácie The Kooples Prešov

Vedúci predajne The Kooples Prešov

Leták The Kooples Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták The Kooples? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku The Kooples Prešov.

Ako a kde získať leták The Kooples Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku The Kooples je návšteva ľubovoľnej predajne The Kooples Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták The Kooples Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták The Kooples Prešov?
V najnovšom letáku The Kooples Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky The Kooples. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu The Kooples Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní The Kooples? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne The Kooples v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni The Kooples Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou The Kooples Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou The Kooples Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní The Kooples.

Hodnotenie a recenzie The Kooples Prešov

Máte na The Kooples Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou The Kooples a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na The Kooples Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.