UAX Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

98

UAX Prešov

UAX PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní UAX v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní UAX Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou UAX, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o UAX Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní UAX Prešov.

Predajne UAX Prešov

Módna spoločnosť UAX prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu UAX v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní UAX sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky UAX sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne UAX Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov UAX v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni UAX Prešov.

Mapa UAX Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne UAX Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka UAX ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny UAX Prešov

Ak plánujete návštevu predajne UAX Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní UAX Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne UAX sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu UAX Prešov

UAX PrešovHľadáte bližšie informácie o značke UAX, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu UAX Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom UAX Prešov.

Obchodné oddelenie UAX Prešov

Reklamácie UAX Prešov

Vedúci predajne UAX Prešov

Leták UAX Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták UAX? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku UAX Prešov.

Ako a kde získať leták UAX Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku UAX je návšteva ľubovoľnej predajne UAX Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták UAX Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták UAX Prešov?
V najnovšom letáku UAX Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky UAX. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu UAX Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní UAX? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne UAX v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni UAX Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou UAX Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou UAX Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní UAX.

Hodnotenie a recenzie UAX Prešov

Máte na UAX Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou UAX a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na UAX Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂