X-Socks Prešov – predajne, otváracie hodiny, kontakt

83

X-Socks Prešov

X-Socks PrešovOverte si dostupnosť značkových predajní X-Socks v meste Prešov. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní X-Socks Prešov. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou X-Socks, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o X-Socks Prešov, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní X-Socks Prešov.

Predajne X-Socks Prešov

Módna spoločnosť X-Socks prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu X-Socks v meste Prešov, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní X-Socks sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky X-Socks sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne X-Socks Prešov môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov X-Socks v meste Prešov, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni X-Socks Prešov.

Mapa X-Socks Prešov

Ak ste úspešne našli adresu predajne X-Socks Prešov, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka X-Socks ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny X-Socks Prešov

Ak plánujete návštevu predajne X-Socks Prešov, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní X-Socks Prešov, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne X-Socks sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu X-Socks Prešov

X-Socks PrešovHľadáte bližšie informácie o značke X-Socks, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu X-Socks Prešov. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom X-Socks Prešov.

Obchodné oddelenie X-Socks Prešov

Reklamácie X-Socks Prešov

Vedúci predajne X-Socks Prešov

Leták X-Socks Prešov

Už ste si prezreli najnovší leták X-Socks? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku X-Socks Prešov.

Ako a kde získať leták X-Socks Prešov?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku X-Socks je návšteva ľubovoľnej predajne X-Socks Prešov, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták X-Socks Prešov online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták X-Socks Prešov?
V najnovšom letáku X-Socks Prešov môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky X-Socks. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu X-Socks Prešov
Navštívili ste už niektorú z predajní X-Socks? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne X-Socks v meste Prešov. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni X-Socks Prešov nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou X-Socks Prešov

Ak máte skúsenosť s predajňou X-Socks Prešov – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní X-Socks.

Hodnotenie a recenzie X-Socks Prešov

Máte na X-Socks Prešov otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou X-Socks a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na X-Socks Prešov otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂