Calyx Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

387

Calyx Trenčín

Calyx TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Calyx v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Calyx Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Calyx, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Calyx Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Calyx Trenčín.

Predajne Calyx Trenčín

Módna spoločnosť Calyx prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Calyx v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Calyx sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Calyx sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Calyx Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Calyx v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Calyx Trenčín.

Mapa Calyx Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Calyx Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Calyx ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Calyx Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Calyx Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Calyx Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Calyx sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Calyx Trenčín

Calyx TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Calyx, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Calyx Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Calyx Trenčín.

Obchodné oddelenie Calyx Trenčín

Reklamácie Calyx Trenčín

Vedúci predajne Calyx Trenčín

Leták Calyx Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Calyx? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Calyx Trenčín.

Ako a kde získať leták Calyx Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Calyx je návšteva ľubovoľnej predajne Calyx Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Calyx Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Calyx Trenčín?
V najnovšom letáku Calyx Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Calyx. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Calyx Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Calyx? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Calyx v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Calyx Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Calyx Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Calyx Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Calyx.

Hodnotenie a recenzie Calyx Trenčín

Máte na Calyx Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Calyx a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Calyx Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár