Carl Mertens Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

363

Carl Mertens Trenčín

Carl Mertens TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Carl Mertens v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Carl Mertens Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Carl Mertens, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Carl Mertens Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Carl Mertens Trenčín.

Predajne Carl Mertens Trenčín

Módna spoločnosť Carl Mertens prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Carl Mertens v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Carl Mertens sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Carl Mertens sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Carl Mertens Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Carl Mertens v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Carl Mertens Trenčín.

Mapa Carl Mertens Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Carl Mertens Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Carl Mertens ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Carl Mertens Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Carl Mertens Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Carl Mertens Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Carl Mertens sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Carl Mertens Trenčín

Carl Mertens TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Carl Mertens, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Carl Mertens Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Carl Mertens Trenčín.

Obchodné oddelenie Carl Mertens Trenčín

Reklamácie Carl Mertens Trenčín

Vedúci predajne Carl Mertens Trenčín

Leták Carl Mertens Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Carl Mertens? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Carl Mertens Trenčín.

Ako a kde získať leták Carl Mertens Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Carl Mertens je návšteva ľubovoľnej predajne Carl Mertens Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Carl Mertens Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Carl Mertens Trenčín?
V najnovšom letáku Carl Mertens Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Carl Mertens. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Carl Mertens Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Carl Mertens? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Carl Mertens v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Carl Mertens Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Carl Mertens Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Carl Mertens Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Carl Mertens.

Hodnotenie a recenzie Carl Mertens Trenčín

Máte na Carl Mertens Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Carl Mertens a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Carl Mertens Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár