Carrera Trenčín – predajne, otváracie hodiny, kontakt

410

Carrera Trenčín

Carrera TrenčínOverte si dostupnosť značkových predajní Carrera v meste Trenčín. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Carrera Trenčín. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Carrera, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Carrera Trenčín, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Carrera Trenčín.

Predajne Carrera Trenčín

Módna spoločnosť Carrera prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Carrera v meste Trenčín, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Carrera sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Carrera sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Carrera Trenčín môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Carrera v meste Trenčín, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Carrera Trenčín.

Mapa Carrera Trenčín

Ak ste úspešne našli adresu predajne Carrera Trenčín, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Carrera ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Carrera Trenčín

Ak plánujete návštevu predajne Carrera Trenčín, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Carrera Trenčín, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Carrera sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Carrera Trenčín

Carrera TrenčínHľadáte bližšie informácie o značke Carrera, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Carrera Trenčín. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Carrera Trenčín.

Obchodné oddelenie Carrera Trenčín

Reklamácie Carrera Trenčín

Vedúci predajne Carrera Trenčín

Leták Carrera Trenčín

Už ste si prezreli najnovší leták Carrera? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Carrera Trenčín.

Ako a kde získať leták Carrera Trenčín?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Carrera je návšteva ľubovoľnej predajne Carrera Trenčín, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Carrera Trenčín online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Carrera Trenčín?
V najnovšom letáku Carrera Trenčín môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Carrera. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Carrera Trenčín
Navštívili ste už niektorú z predajní Carrera? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Carrera v meste Trenčín. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Carrera Trenčín nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Carrera Trenčín

Ak máte skúsenosť s predajňou Carrera Trenčín – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Carrera.

Hodnotenie a recenzie Carrera Trenčín

Máte na Carrera Trenčín otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Carrera a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Carrera Trenčín otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár