Pure Trnava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

372

Pure Trnava

Pure TrnavaOverte si dostupnosť značkových predajní Pure v meste Trnava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pure Trnava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pure, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pure Trnava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pure Trnava.

Predajne Pure Trnava

Módna spoločnosť Pure prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pure v meste Trnava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pure sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pure sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Pure Trnava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pure v meste Trnava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pure Trnava.

Mapa Pure Trnava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pure Trnava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pure ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pure Trnava

Ak plánujete návštevu predajne Pure Trnava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pure Trnava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pure sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pure Trnava

Pure TrnavaHľadáte bližšie informácie o značke Pure, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pure Trnava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pure Trnava.

Obchodné oddelenie Pure Trnava

Reklamácie Pure Trnava

Vedúci predajne Pure Trnava

Leták Pure Trnava

Už ste si prezreli najnovší leták Pure? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pure Trnava.

Ako a kde získať leták Pure Trnava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pure je návšteva ľubovoľnej predajne Pure Trnava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pure Trnava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pure Trnava?
V najnovšom letáku Pure Trnava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pure. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pure Trnava
Navštívili ste už niektorú z predajní Pure? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pure v meste Trnava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pure Trnava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pure Trnava

Ak máte skúsenosť s predajňou Pure Trnava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pure.

Hodnotenie a recenzie Pure Trnava

Máte na Pure Trnava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pure a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pure Trnava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár