R2 Trnava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

380

R2 Trnava

R2 TrnavaOverte si dostupnosť značkových predajní R2 v meste Trnava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní R2 Trnava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou R2, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o R2 Trnava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní R2 Trnava.

Predajne R2 Trnava

Módna spoločnosť R2 prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu R2 v meste Trnava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní R2 sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky R2 sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne R2 Trnava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov R2 v meste Trnava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni R2 Trnava.

Mapa R2 Trnava

Ak ste úspešne našli adresu predajne R2 Trnava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka R2 ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny R2 Trnava

Ak plánujete návštevu predajne R2 Trnava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní R2 Trnava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne R2 sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu R2 Trnava

R2 TrnavaHľadáte bližšie informácie o značke R2, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu R2 Trnava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom R2 Trnava.

Obchodné oddelenie R2 Trnava

Reklamácie R2 Trnava

Vedúci predajne R2 Trnava

Leták R2 Trnava

Už ste si prezreli najnovší leták R2? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku R2 Trnava.

Ako a kde získať leták R2 Trnava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku R2 je návšteva ľubovoľnej predajne R2 Trnava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták R2 Trnava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták R2 Trnava?
V najnovšom letáku R2 Trnava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky R2. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu R2 Trnava
Navštívili ste už niektorú z predajní R2? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne R2 v meste Trnava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni R2 Trnava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou R2 Trnava

Ak máte skúsenosť s predajňou R2 Trnava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní R2.

Hodnotenie a recenzie R2 Trnava

Máte na R2 Trnava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou R2 a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na R2 Trnava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár