Roxy Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

210

Roxy Žilina

Roxy ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Roxy v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Roxy Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Roxy, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Roxy Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Roxy Žilina.

Predajne Roxy Žilina

Módna spoločnosť Roxy prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Roxy v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Roxy sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Roxy sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Roxy Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Roxy v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Roxy Žilina.

Mapa Roxy Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Roxy Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Roxy ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Roxy Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Roxy Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Roxy Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Roxy sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Roxy Žilina

Roxy ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Roxy, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Roxy Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Roxy Žilina.

Obchodné oddelenie Roxy Žilina

Reklamácie Roxy Žilina

Vedúci predajne Roxy Žilina

Leták Roxy Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Roxy? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Roxy Žilina.

Ako a kde získať leták Roxy Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Roxy je návšteva ľubovoľnej predajne Roxy Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Roxy Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Roxy Žilina?
V najnovšom letáku Roxy Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Roxy. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Roxy Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Roxy? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Roxy v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Roxy Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Roxy Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Roxy Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Roxy.

Hodnotenie a recenzie Roxy Žilina

Máte na Roxy Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Roxy a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Roxy Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár