s.Oliver Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

432

s.Oliver Žilina

s.Oliver ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní s.Oliver v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní s.Oliver Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou s.Oliver, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o s.Oliver Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní s.Oliver Žilina.

Predajne s.Oliver Žilina

Módna spoločnosť s.Oliver prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu s.Oliver v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní s.Oliver sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky s.Oliver sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne s.Oliver Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov s.Oliver v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni s.Oliver Žilina.

Mapa s.Oliver Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne s.Oliver Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka s.Oliver ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny s.Oliver Žilina

Ak plánujete návštevu predajne s.Oliver Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní s.Oliver Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne s.Oliver sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu s.Oliver Žilina

s.Oliver ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke s.Oliver, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu s.Oliver Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom s.Oliver Žilina.

Obchodné oddelenie s.Oliver Žilina

Reklamácie s.Oliver Žilina

Vedúci predajne s.Oliver Žilina

Leták s.Oliver Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták s.Oliver? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku s.Oliver Žilina.

Ako a kde získať leták s.Oliver Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku s.Oliver je návšteva ľubovoľnej predajne s.Oliver Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták s.Oliver Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták s.Oliver Žilina?
V najnovšom letáku s.Oliver Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky s.Oliver. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu s.Oliver Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní s.Oliver? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne s.Oliver v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni s.Oliver Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou s.Oliver Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou s.Oliver Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní s.Oliver.

Hodnotenie a recenzie s.Oliver Žilina

Máte na s.Oliver Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou s.Oliver a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na s.Oliver Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár