Salewa Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

422

Salewa Žilina

Salewa ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Salewa v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Salewa Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Salewa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Salewa Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Salewa Žilina.

Predajne Salewa Žilina

Módna spoločnosť Salewa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Salewa v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Salewa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Salewa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Salewa Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Salewa v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Salewa Žilina.

Mapa Salewa Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Salewa Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Salewa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Salewa Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Salewa Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Salewa Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Salewa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Salewa Žilina

Salewa ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Salewa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Salewa Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Salewa Žilina.

Obchodné oddelenie Salewa Žilina

Reklamácie Salewa Žilina

Vedúci predajne Salewa Žilina

Leták Salewa Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Salewa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Salewa Žilina.

Ako a kde získať leták Salewa Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Salewa je návšteva ľubovoľnej predajne Salewa Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Salewa Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Salewa Žilina?
V najnovšom letáku Salewa Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Salewa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Salewa Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Salewa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Salewa v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Salewa Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Salewa Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Salewa Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Salewa.

Hodnotenie a recenzie Salewa Žilina

Máte na Salewa Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Salewa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Salewa Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár