Salming Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

153

Salming Žilina

Salming ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Salming v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Salming Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Salming, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Salming Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Salming Žilina.

Predajne Salming Žilina

Módna spoločnosť Salming prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Salming v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Salming sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Salming sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Salming Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Salming v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Salming Žilina.

Mapa Salming Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Salming Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Salming ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Salming Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Salming Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Salming Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Salming sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Salming Žilina

Salming ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Salming, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Salming Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Salming Žilina.

Obchodné oddelenie Salming Žilina

Reklamácie Salming Žilina

Vedúci predajne Salming Žilina

Leták Salming Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Salming? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Salming Žilina.

Ako a kde získať leták Salming Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Salming je návšteva ľubovoľnej predajne Salming Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Salming Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Salming Žilina?
V najnovšom letáku Salming Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Salming. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Salming Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Salming? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Salming v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Salming Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Salming Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Salming Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Salming.

Hodnotenie a recenzie Salming Žilina

Máte na Salming Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Salming a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Salming Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár