Salomon Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

202

Salomon Žilina

Salomon ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Salomon v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Salomon Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Salomon, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Salomon Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Salomon Žilina.

Predajne Salomon Žilina

Módna spoločnosť Salomon prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Salomon v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Salomon sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Salomon sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Salomon Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Salomon v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Salomon Žilina.

Mapa Salomon Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Salomon Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Salomon ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Salomon Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Salomon Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Salomon Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Salomon sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Salomon Žilina

Salomon ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Salomon, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Salomon Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Salomon Žilina.

Obchodné oddelenie Salomon Žilina

Reklamácie Salomon Žilina

Vedúci predajne Salomon Žilina

Leták Salomon Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Salomon? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Salomon Žilina.

Ako a kde získať leták Salomon Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Salomon je návšteva ľubovoľnej predajne Salomon Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Salomon Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Salomon Žilina?
V najnovšom letáku Salomon Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Salomon. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Salomon Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Salomon? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Salomon v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Salomon Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Salomon Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Salomon Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Salomon.

Hodnotenie a recenzie Salomon Žilina

Máte na Salomon Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Salomon a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Salomon Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár