Salvatore Ferragamo Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

134

Salvatore Ferragamo Žilina

Salvatore Ferragamo ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Salvatore Ferragamo v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Salvatore Ferragamo Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Salvatore Ferragamo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Salvatore Ferragamo Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Salvatore Ferragamo Žilina.

Predajne Salvatore Ferragamo Žilina

Módna spoločnosť Salvatore Ferragamo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Salvatore Ferragamo v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Salvatore Ferragamo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Salvatore Ferragamo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Salvatore Ferragamo Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Salvatore Ferragamo v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Salvatore Ferragamo Žilina.

Mapa Salvatore Ferragamo Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Salvatore Ferragamo Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Salvatore Ferragamo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Salvatore Ferragamo Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Salvatore Ferragamo Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Salvatore Ferragamo Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Salvatore Ferragamo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Salvatore Ferragamo Žilina

Salvatore Ferragamo ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Salvatore Ferragamo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Salvatore Ferragamo Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Salvatore Ferragamo Žilina.

Obchodné oddelenie Salvatore Ferragamo Žilina

Reklamácie Salvatore Ferragamo Žilina

Vedúci predajne Salvatore Ferragamo Žilina

Leták Salvatore Ferragamo Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Salvatore Ferragamo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Salvatore Ferragamo Žilina.

Ako a kde získať leták Salvatore Ferragamo Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Salvatore Ferragamo je návšteva ľubovoľnej predajne Salvatore Ferragamo Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Salvatore Ferragamo Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Salvatore Ferragamo Žilina?
V najnovšom letáku Salvatore Ferragamo Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Salvatore Ferragamo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Salvatore Ferragamo Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Salvatore Ferragamo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Salvatore Ferragamo v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Salvatore Ferragamo Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Salvatore Ferragamo Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Salvatore Ferragamo Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Salvatore Ferragamo.

Hodnotenie a recenzie Salvatore Ferragamo Žilina

Máte na Salvatore Ferragamo Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Salvatore Ferragamo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Salvatore Ferragamo Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár