Samdex Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

148

Samdex Žilina

Samdex ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Samdex v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Samdex Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Samdex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Samdex Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Samdex Žilina.

Predajne Samdex Žilina

Módna spoločnosť Samdex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Samdex v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Samdex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Samdex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Samdex Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Samdex v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Samdex Žilina.

Mapa Samdex Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Samdex Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Samdex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Samdex Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Samdex Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Samdex Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Samdex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Samdex Žilina

Samdex ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Samdex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Samdex Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Samdex Žilina.

Obchodné oddelenie Samdex Žilina

Reklamácie Samdex Žilina

Vedúci predajne Samdex Žilina

Leták Samdex Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Samdex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Samdex Žilina.

Ako a kde získať leták Samdex Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Samdex je návšteva ľubovoľnej predajne Samdex Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Samdex Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Samdex Žilina?
V najnovšom letáku Samdex Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Samdex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Samdex Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Samdex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Samdex v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Samdex Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Samdex Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Samdex Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Samdex.

Hodnotenie a recenzie Samdex Žilina

Máte na Samdex Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Samdex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Samdex Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár