SELECTED Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

122

SELECTED Žilina

SELECTED ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní SELECTED v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SELECTED Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SELECTED, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SELECTED Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SELECTED Žilina.

Predajne SELECTED Žilina

Módna spoločnosť SELECTED prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SELECTED v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SELECTED sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SELECTED sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne SELECTED Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SELECTED v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SELECTED Žilina.

Mapa SELECTED Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne SELECTED Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SELECTED ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SELECTED Žilina

Ak plánujete návštevu predajne SELECTED Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SELECTED Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SELECTED sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SELECTED Žilina

SELECTED ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke SELECTED, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SELECTED Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SELECTED Žilina.

Obchodné oddelenie SELECTED Žilina

Reklamácie SELECTED Žilina

Vedúci predajne SELECTED Žilina

Leták SELECTED Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták SELECTED? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SELECTED Žilina.

Ako a kde získať leták SELECTED Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SELECTED je návšteva ľubovoľnej predajne SELECTED Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SELECTED Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SELECTED Žilina?
V najnovšom letáku SELECTED Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SELECTED. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SELECTED Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní SELECTED? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SELECTED v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SELECTED Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SELECTED Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou SELECTED Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SELECTED.

Hodnotenie a recenzie SELECTED Žilina

Máte na SELECTED Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SELECTED a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SELECTED Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár