Sesto Senso Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

189

Sesto Senso Žilina

Sesto Senso ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Sesto Senso v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sesto Senso Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sesto Senso, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sesto Senso Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sesto Senso Žilina.

Predajne Sesto Senso Žilina

Módna spoločnosť Sesto Senso prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sesto Senso v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sesto Senso sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sesto Senso sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sesto Senso Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sesto Senso v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sesto Senso Žilina.

Mapa Sesto Senso Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sesto Senso Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sesto Senso ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sesto Senso Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Sesto Senso Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sesto Senso Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sesto Senso sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sesto Senso Žilina

Sesto Senso ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Sesto Senso, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sesto Senso Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sesto Senso Žilina.

Obchodné oddelenie Sesto Senso Žilina

Reklamácie Sesto Senso Žilina

Vedúci predajne Sesto Senso Žilina

Leták Sesto Senso Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Sesto Senso? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sesto Senso Žilina.

Ako a kde získať leták Sesto Senso Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sesto Senso je návšteva ľubovoľnej predajne Sesto Senso Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sesto Senso Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sesto Senso Žilina?
V najnovšom letáku Sesto Senso Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sesto Senso. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sesto Senso Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Sesto Senso? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sesto Senso v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sesto Senso Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sesto Senso Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Sesto Senso Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sesto Senso.

Hodnotenie a recenzie Sesto Senso Žilina

Máte na Sesto Senso Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sesto Senso a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sesto Senso Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár