Seltmann Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

144

Seltmann Žilina

Seltmann ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Seltmann v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Seltmann Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Seltmann, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Seltmann Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Seltmann Žilina.

Predajne Seltmann Žilina

Módna spoločnosť Seltmann prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Seltmann v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Seltmann sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Seltmann sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Seltmann Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Seltmann v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Seltmann Žilina.

Mapa Seltmann Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Seltmann Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Seltmann ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Seltmann Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Seltmann Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Seltmann Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Seltmann sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Seltmann Žilina

Seltmann ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Seltmann, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Seltmann Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Seltmann Žilina.

Obchodné oddelenie Seltmann Žilina

Reklamácie Seltmann Žilina

Vedúci predajne Seltmann Žilina

Leták Seltmann Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Seltmann? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Seltmann Žilina.

Ako a kde získať leták Seltmann Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Seltmann je návšteva ľubovoľnej predajne Seltmann Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Seltmann Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Seltmann Žilina?
V najnovšom letáku Seltmann Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Seltmann. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Seltmann Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Seltmann? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Seltmann v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Seltmann Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Seltmann Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Seltmann Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Seltmann.

Hodnotenie a recenzie Seltmann Žilina

Máte na Seltmann Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Seltmann a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Seltmann Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár