Sempre Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

157

Sempre Žilina

Sempre ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Sempre v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sempre Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sempre, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sempre Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sempre Žilina.

Predajne Sempre Žilina

Módna spoločnosť Sempre prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sempre v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sempre sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sempre sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sempre Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sempre v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sempre Žilina.

Mapa Sempre Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sempre Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sempre ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sempre Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Sempre Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sempre Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sempre sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sempre Žilina

Sempre ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Sempre, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sempre Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sempre Žilina.

Obchodné oddelenie Sempre Žilina

Reklamácie Sempre Žilina

Vedúci predajne Sempre Žilina

Leták Sempre Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Sempre? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sempre Žilina.

Ako a kde získať leták Sempre Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sempre je návšteva ľubovoľnej predajne Sempre Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sempre Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sempre Žilina?
V najnovšom letáku Sempre Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sempre. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sempre Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Sempre? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sempre v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sempre Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sempre Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Sempre Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sempre.

Hodnotenie a recenzie Sempre Žilina

Máte na Sempre Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sempre a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sempre Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár