Sensor Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

141

Sensor Žilina

Sensor ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Sensor v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sensor Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sensor, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sensor Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sensor Žilina.

Predajne Sensor Žilina

Módna spoločnosť Sensor prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sensor v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sensor sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sensor sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sensor Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sensor v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sensor Žilina.

Mapa Sensor Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sensor Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sensor ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sensor Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Sensor Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sensor Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sensor sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sensor Žilina

Sensor ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Sensor, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sensor Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sensor Žilina.

Obchodné oddelenie Sensor Žilina

Reklamácie Sensor Žilina

Vedúci predajne Sensor Žilina

Leták Sensor Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Sensor? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sensor Žilina.

Ako a kde získať leták Sensor Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sensor je návšteva ľubovoľnej predajne Sensor Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sensor Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sensor Žilina?
V najnovšom letáku Sensor Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sensor. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sensor Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Sensor? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sensor v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sensor Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sensor Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Sensor Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sensor.

Hodnotenie a recenzie Sensor Žilina

Máte na Sensor Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sensor a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sensor Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár