Sero Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

130

Sero Žilina

Sero ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Sero v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sero Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sero, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sero Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sero Žilina.

Predajne Sero Žilina

Módna spoločnosť Sero prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sero v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sero sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sero sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sero Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sero v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sero Žilina.

Mapa Sero Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sero Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sero ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sero Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Sero Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sero Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sero sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sero Žilina

Sero ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Sero, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sero Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sero Žilina.

Obchodné oddelenie Sero Žilina

Reklamácie Sero Žilina

Vedúci predajne Sero Žilina

Leták Sero Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Sero? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sero Žilina.

Ako a kde získať leták Sero Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sero je návšteva ľubovoľnej predajne Sero Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sero Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sero Žilina?
V najnovšom letáku Sero Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sero. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sero Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Sero? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sero v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sero Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sero Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Sero Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sero.

Hodnotenie a recenzie Sero Žilina

Máte na Sero Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sero a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sero Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár