Shana Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

146

Shana Žilina

Shana ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Shana v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Shana Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Shana, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Shana Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Shana Žilina.

Predajne Shana Žilina

Módna spoločnosť Shana prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Shana v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Shana sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Shana sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Shana Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Shana v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Shana Žilina.

Mapa Shana Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Shana Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Shana ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Shana Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Shana Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Shana Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Shana sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Shana Žilina

Shana ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Shana, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Shana Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Shana Žilina.

Obchodné oddelenie Shana Žilina

Reklamácie Shana Žilina

Vedúci predajne Shana Žilina

Leták Shana Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Shana? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Shana Žilina.

Ako a kde získať leták Shana Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Shana je návšteva ľubovoľnej predajne Shana Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Shana Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Shana Žilina?
V najnovšom letáku Shana Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Shana. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Shana Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Shana? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Shana v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Shana Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Shana Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Shana Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Shana.

Hodnotenie a recenzie Shana Žilina

Máte na Shana Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Shana a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Shana Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár