Shimano Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

158

Shimano Žilina

Shimano ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Shimano v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Shimano Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Shimano, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Shimano Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Shimano Žilina.

Predajne Shimano Žilina

Módna spoločnosť Shimano prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Shimano v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Shimano sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Shimano sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Shimano Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Shimano v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Shimano Žilina.

Mapa Shimano Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Shimano Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Shimano ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Shimano Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Shimano Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Shimano Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Shimano sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Shimano Žilina

Shimano ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Shimano, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Shimano Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Shimano Žilina.

Obchodné oddelenie Shimano Žilina

Reklamácie Shimano Žilina

Vedúci predajne Shimano Žilina

Leták Shimano Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Shimano? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Shimano Žilina.

Ako a kde získať leták Shimano Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Shimano je návšteva ľubovoľnej predajne Shimano Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Shimano Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Shimano Žilina?
V najnovšom letáku Shimano Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Shimano. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Shimano Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Shimano? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Shimano v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Shimano Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Shimano Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Shimano Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Shimano.

Hodnotenie a recenzie Shimano Žilina

Máte na Shimano Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Shimano a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Shimano Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár