Shok Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

178

Shok Žilina

Shok ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Shok v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Shok Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Shok, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Shok Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Shok Žilina.

Predajne Shok Žilina

Módna spoločnosť Shok prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Shok v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Shok sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Shok sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Shok Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Shok v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Shok Žilina.

Mapa Shok Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Shok Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Shok ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Shok Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Shok Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Shok Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Shok sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Shok Žilina

Shok ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Shok, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Shok Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Shok Žilina.

Obchodné oddelenie Shok Žilina

Reklamácie Shok Žilina

Vedúci predajne Shok Žilina

Leták Shok Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Shok? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Shok Žilina.

Ako a kde získať leták Shok Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Shok je návšteva ľubovoľnej predajne Shok Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Shok Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Shok Žilina?
V najnovšom letáku Shok Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Shok. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Shok Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Shok? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Shok v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Shok Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Shok Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Shok Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Shok.

Hodnotenie a recenzie Shok Žilina

Máte na Shok Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Shok a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Shok Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár