Splendix Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

169

Splendix Žilina

Splendix ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Splendix v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Splendix Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Splendix, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Splendix Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Splendix Žilina.

Predajne Splendix Žilina

Módna spoločnosť Splendix prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Splendix v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Splendix sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Splendix sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Splendix Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Splendix v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Splendix Žilina.

Mapa Splendix Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Splendix Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Splendix ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Splendix Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Splendix Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Splendix Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Splendix sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Splendix Žilina

Splendix ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Splendix, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Splendix Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Splendix Žilina.

Obchodné oddelenie Splendix Žilina

Reklamácie Splendix Žilina

Vedúci predajne Splendix Žilina

Leták Splendix Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Splendix? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Splendix Žilina.

Ako a kde získať leták Splendix Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Splendix je návšteva ľubovoľnej predajne Splendix Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Splendix Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Splendix Žilina?
V najnovšom letáku Splendix Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Splendix. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Splendix Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Splendix? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Splendix v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Splendix Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Splendix Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Splendix Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Splendix.

Hodnotenie a recenzie Splendix Žilina

Máte na Splendix Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Splendix a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Splendix Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár