AMERICAN VINTAGE

543

AMERICAN VINTAGE online

AMERICAN VINTAGE je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – AMERICAN VINTAGE online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky AMERICAN VINTAGE, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

AMERICAN VINTAGE Slovensko

Značka AMERICAN VINTAGE pôsobí samozrejme aj na Slovensku. AMERICAN VINTAGE Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

AMERICAN VINTAGE e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky AMERICAN VINTAGE v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá AMERICAN VINTAGE e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu AMERICAN VINTAGE, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy AMERICAN VINTAGE a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na AMERICAN VINTAGE eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „AMERICAN VINTAGE e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov AMERICAN VINTAGE. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný AMERICAN VINTAGE e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky AMERICAN VINTAGE na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky AMERICAN VINTAGE.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke AMERICAN VINTAGE, alebo sa vám nedarí nájsť AMERICAN VINTAGE e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku AMERICAN VINTAGE.sk. Oficiálna webová stránka AMERICAN VINTAGE.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke AMERICAN VINTAGE nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku AMERICAN VINTAGE.sk!

Predajne AMERICAN VINTAGE

Ako sme už spomínali, AMERICAN VINTAGE má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny AMERICAN VINTAGE e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami AMERICAN VINTAGE v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg AMERICAN VINTAGE

Katalógy AMERICAN VINTAGE sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov AMERICAN VINTAGE už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si AMERICAN VINTAGE eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V AMERICAN VINTAGE e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg AMERICAN VINTAGE, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg AMERICAN VINTAGE 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

AMERICAN VINTAGE Bratislava

Zastúpenie má AMERICAN VINTAGE aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka AMERICAN VINTAGE Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – AMERICAN VINTAGE Bratislava.

AMERICAN VINTAGE Košice

Snažíte sa nájsť značku AMERICAN VINTAGE aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu AMERICAN VINTAGE nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní AMERICAN VINTAGE v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte AMERICAN VINTAGE Košice.

Otváracie hodiny AMERICAN VINTAGE

V prípade, že chcete navštíviť predajňu AMERICAN VINTAGE a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa AMERICAN VINTAGE nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty AMERICAN VINTAGE priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín AMERICAN VINTAGE aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne AMERICAN VINTAGE vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu AMERICAN VINTAGE.

AMERICAN VINTAGE leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny AMERICAN VINTAGE leták? Je možné, že spoločnosť AMERICAN VINTAGE prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky AMERICAN VINTAGE? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke AMERICAN VINTAGE.

Vrátenie tovaru AMERICAN VINTAGE

Nakúpili ste pre seba produkty AMERICAN VINTAGE a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky AMERICAN VINTAGE kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru AMERICAN VINTAGE nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu AMERICAN VINTAGE s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a AMERICAN VINTAGE vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru AMERICAN VINTAGE je jednoducho hračka!

AMERICAN VINTAGE – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru AMERICAN VINTAGE zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni AMERICAN VINTAGE, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia AMERICAN VINTAGE prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca AMERICAN VINTAGE vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca AMERICAN VINTAGE je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru AMERICAN VINTAGE v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu AMERICAN VINTAGE. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca AMERICAN VINTAGE je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

AMERICAN VINTAGE outlet

Ak hľadáte produkty AMERICAN VINTAGE v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť AMERICAN VINTAGE outlet. AMERICAN VINTAGE outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. AMERICAN VINTAGE outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou AMERICAN VINTAGE.

AMERICAN VINTAGE kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu AMERICAN VINTAGE? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka AMERICAN VINTAGE sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu AMERICAN VINTAGE. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na AMERICAN VINTAGE galériu a pozrite si všetky novinky AMERICAN VINTAGE.

Oblečenie AMERICAN VINTAGE

Oblečenie AMERICAN VINTAGE je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko AMERICAN VINTAGE eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie AMERICAN VINTAGE, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar AMERICAN VINTAGE, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

AMERICAN VINTAGE newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch AMERICAN VINTAGE priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do AMERICAN VINTAGE newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.