BIMBA Y LOLA

1 100

BIMBA Y LOLA online

BIMBA Y LOLA je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – BIMBA Y LOLA online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky BIMBA Y LOLA, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

BIMBA Y LOLA Slovensko

Značka BIMBA Y LOLA pôsobí samozrejme aj na Slovensku. BIMBA Y LOLA Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

BIMBA Y LOLA e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky BIMBA Y LOLA v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá BIMBA Y LOLA e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu BIMBA Y LOLA, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy BIMBA Y LOLA a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na BIMBA Y LOLA eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „BIMBA Y LOLA e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov BIMBA Y LOLA. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný BIMBA Y LOLA e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky BIMBA Y LOLA na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky BIMBA Y LOLA.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke BIMBA Y LOLA, alebo sa vám nedarí nájsť BIMBA Y LOLA e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku BIMBA Y LOLA.sk. Oficiálna webová stránka BIMBA Y LOLA.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke BIMBA Y LOLA nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku BIMBA Y LOLA.sk!

Predajne BIMBA Y LOLA

Ako sme už spomínali, BIMBA Y LOLA má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny BIMBA Y LOLA e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami BIMBA Y LOLA v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg BIMBA Y LOLA

Katalógy BIMBA Y LOLA sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov BIMBA Y LOLA už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si BIMBA Y LOLA eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V BIMBA Y LOLA e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg BIMBA Y LOLA, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg BIMBA Y LOLA 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

BIMBA Y LOLA Bratislava

Zastúpenie má BIMBA Y LOLA aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka BIMBA Y LOLA Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – BIMBA Y LOLA Bratislava.

BIMBA Y LOLA Košice

Snažíte sa nájsť značku BIMBA Y LOLA aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu BIMBA Y LOLA nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní BIMBA Y LOLA v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte BIMBA Y LOLA Košice.

Otváracie hodiny BIMBA Y LOLA

V prípade, že chcete navštíviť predajňu BIMBA Y LOLA a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa BIMBA Y LOLA nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty BIMBA Y LOLA priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín BIMBA Y LOLA aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne BIMBA Y LOLA vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu BIMBA Y LOLA.

BIMBA Y LOLA leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny BIMBA Y LOLA leták? Je možné, že spoločnosť BIMBA Y LOLA prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky BIMBA Y LOLA? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke BIMBA Y LOLA.

Vrátenie tovaru BIMBA Y LOLA

Nakúpili ste pre seba produkty BIMBA Y LOLA a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky BIMBA Y LOLA kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru BIMBA Y LOLA nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu BIMBA Y LOLA s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a BIMBA Y LOLA vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru BIMBA Y LOLA je jednoducho hračka!

BIMBA Y LOLA – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru BIMBA Y LOLA zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni BIMBA Y LOLA, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia BIMBA Y LOLA prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca BIMBA Y LOLA vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca BIMBA Y LOLA je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru BIMBA Y LOLA v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu BIMBA Y LOLA. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca BIMBA Y LOLA je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

BIMBA Y LOLA outlet

Ak hľadáte produkty BIMBA Y LOLA v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť BIMBA Y LOLA outlet. BIMBA Y LOLA outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. BIMBA Y LOLA outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou BIMBA Y LOLA.

BIMBA Y LOLA kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu BIMBA Y LOLA? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka BIMBA Y LOLA sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu BIMBA Y LOLA. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na BIMBA Y LOLA galériu a pozrite si všetky novinky BIMBA Y LOLA.

Oblečenie BIMBA Y LOLA

Oblečenie BIMBA Y LOLA je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko BIMBA Y LOLA eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie BIMBA Y LOLA, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar BIMBA Y LOLA, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

BIMBA Y LOLA newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch BIMBA Y LOLA priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do BIMBA Y LOLA newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.