Brooks Brothers

630

Brooks Brothers online

Brooks Brothers je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Brooks Brothers online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Brooks Brothers, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Brooks Brothers Slovensko

Značka Brooks Brothers pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Brooks Brothers Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Brooks Brothers e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Brooks Brothers v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Brooks Brothers e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Brooks Brothers, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Brooks Brothers a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Brooks Brothers eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Brooks Brothers e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Brooks Brothers. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Brooks Brothers e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Brooks Brothers na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Brooks Brothers.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Brooks Brothers, alebo sa vám nedarí nájsť Brooks Brothers e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Brooks Brothers.sk. Oficiálna webová stránka Brooks Brothers.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Brooks Brothers nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Brooks Brothers.sk!

Predajne Brooks Brothers

Ako sme už spomínali, Brooks Brothers má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Brooks Brothers e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Brooks Brothers v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Brooks Brothers

Katalógy Brooks Brothers sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Brooks Brothers už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Brooks Brothers eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Brooks Brothers e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Brooks Brothers, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Brooks Brothers 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Brooks Brothers Bratislava

Zastúpenie má Brooks Brothers aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Brooks Brothers Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Brooks Brothers Bratislava.

Brooks Brothers Košice

Snažíte sa nájsť značku Brooks Brothers aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Brooks Brothers nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Brooks Brothers v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Brooks Brothers Košice.

Otváracie hodiny Brooks Brothers

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Brooks Brothers a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Brooks Brothers nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Brooks Brothers priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Brooks Brothers aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Brooks Brothers vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Brooks Brothers.

Brooks Brothers leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Brooks Brothers leták? Je možné, že spoločnosť Brooks Brothers prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Brooks Brothers? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Brooks Brothers.

Vrátenie tovaru Brooks Brothers

Nakúpili ste pre seba produkty Brooks Brothers a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Brooks Brothers kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Brooks Brothers nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Brooks Brothers s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Brooks Brothers vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Brooks Brothers je jednoducho hračka!

Brooks Brothers – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Brooks Brothers zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Brooks Brothers, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Brooks Brothers prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Brooks Brothers vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Brooks Brothers je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Brooks Brothers v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Brooks Brothers. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Brooks Brothers je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Brooks Brothers outlet

Ak hľadáte produkty Brooks Brothers v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Brooks Brothers outlet. Brooks Brothers outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Brooks Brothers outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Brooks Brothers.

Brooks Brothers kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Brooks Brothers? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Brooks Brothers sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Brooks Brothers. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Brooks Brothers galériu a pozrite si všetky novinky Brooks Brothers.

Oblečenie Brooks Brothers

Oblečenie Brooks Brothers je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Brooks Brothers eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Brooks Brothers, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Brooks Brothers, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Brooks Brothers newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Brooks Brothers priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Brooks Brothers newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.