Coffee Fellows

485

Coffee Fellows online

Coffee Fellows je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Coffee Fellows online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Coffee Fellows, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Coffee Fellows Slovensko

Značka Coffee Fellows pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Coffee Fellows Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Coffee Fellows e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Coffee Fellows v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Coffee Fellows e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Coffee Fellows, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Coffee Fellows a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Coffee Fellows eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Coffee Fellows e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Coffee Fellows. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Coffee Fellows e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Coffee Fellows na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Coffee Fellows.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Coffee Fellows, alebo sa vám nedarí nájsť Coffee Fellows e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Coffee Fellows.sk. Oficiálna webová stránka Coffee Fellows.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Coffee Fellows nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Coffee Fellows.sk!

Predajne Coffee Fellows

Ako sme už spomínali, Coffee Fellows má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Coffee Fellows e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Coffee Fellows v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Coffee Fellows

Katalógy Coffee Fellows sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Coffee Fellows už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Coffee Fellows eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Coffee Fellows e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Coffee Fellows, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Coffee Fellows 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Coffee Fellows Bratislava

Zastúpenie má Coffee Fellows aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Coffee Fellows Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Coffee Fellows Bratislava.

Coffee Fellows Košice

Snažíte sa nájsť značku Coffee Fellows aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Coffee Fellows nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Coffee Fellows v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Coffee Fellows Košice.

Otváracie hodiny Coffee Fellows

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Coffee Fellows a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Coffee Fellows nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Coffee Fellows priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Coffee Fellows aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Coffee Fellows vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Coffee Fellows.

Coffee Fellows leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Coffee Fellows leták? Je možné, že spoločnosť Coffee Fellows prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Coffee Fellows? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Coffee Fellows.

Vrátenie tovaru Coffee Fellows

Nakúpili ste pre seba produkty Coffee Fellows a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Coffee Fellows kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Coffee Fellows nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Coffee Fellows s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Coffee Fellows vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Coffee Fellows je jednoducho hračka!

Coffee Fellows – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Coffee Fellows zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Coffee Fellows, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Coffee Fellows prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Coffee Fellows vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Coffee Fellows je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Coffee Fellows v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Coffee Fellows. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Coffee Fellows je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Coffee Fellows outlet

Ak hľadáte produkty Coffee Fellows v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Coffee Fellows outlet. Coffee Fellows outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Coffee Fellows outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Coffee Fellows.

Coffee Fellows kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Coffee Fellows? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Coffee Fellows sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Coffee Fellows. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Coffee Fellows galériu a pozrite si všetky novinky Coffee Fellows.

Oblečenie Coffee Fellows

Oblečenie Coffee Fellows je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Coffee Fellows eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Coffee Fellows, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Coffee Fellows, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Coffee Fellows newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Coffee Fellows priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Coffee Fellows newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.