Crooks & Castles

426

Crooks & Castles online

Crooks & Castles je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Crooks & Castles online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Crooks & Castles, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Crooks & Castles Slovensko

Značka Crooks & Castles pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Crooks & Castles Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Crooks & Castles e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Crooks & Castles v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Crooks & Castles e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Crooks & Castles, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Crooks & Castles a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Crooks & Castles eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Crooks & Castles e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Crooks & Castles. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Crooks & Castles e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Crooks & Castles na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Crooks & Castles.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Crooks & Castles, alebo sa vám nedarí nájsť Crooks & Castles e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Crooks & Castles.sk. Oficiálna webová stránka Crooks & Castles.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Crooks & Castles nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Crooks & Castles.sk!

Predajne Crooks & Castles

Ako sme už spomínali, Crooks & Castles má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Crooks & Castles e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Crooks & Castles v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Crooks & Castles

Katalógy Crooks & Castles sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Crooks & Castles už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Crooks & Castles eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Crooks & Castles e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Crooks & Castles, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Crooks & Castles 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Crooks & Castles Bratislava

Zastúpenie má Crooks & Castles aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Crooks & Castles Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Crooks & Castles Bratislava.

Crooks & Castles Košice

Snažíte sa nájsť značku Crooks & Castles aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Crooks & Castles nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Crooks & Castles v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Crooks & Castles Košice.

Otváracie hodiny Crooks & Castles

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Crooks & Castles a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Crooks & Castles nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Crooks & Castles priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Crooks & Castles aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Crooks & Castles vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Crooks & Castles.

Crooks & Castles leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Crooks & Castles leták? Je možné, že spoločnosť Crooks & Castles prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Crooks & Castles? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Crooks & Castles.

Vrátenie tovaru Crooks & Castles

Nakúpili ste pre seba produkty Crooks & Castles a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Crooks & Castles kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Crooks & Castles nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Crooks & Castles s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Crooks & Castles vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Crooks & Castles je jednoducho hračka!

Crooks & Castles – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Crooks & Castles zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Crooks & Castles, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Crooks & Castles prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Crooks & Castles vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Crooks & Castles je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Crooks & Castles v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Crooks & Castles. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Crooks & Castles je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Crooks & Castles outlet

Ak hľadáte produkty Crooks & Castles v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Crooks & Castles outlet. Crooks & Castles outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Crooks & Castles outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Crooks & Castles.

Crooks & Castles kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Crooks & Castles? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Crooks & Castles sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Crooks & Castles. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Crooks & Castles galériu a pozrite si všetky novinky Crooks & Castles.

Oblečenie Crooks & Castles

Oblečenie Crooks & Castles je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Crooks & Castles eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Crooks & Castles, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Crooks & Castles, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Crooks & Castles newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Crooks & Castles priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Crooks & Castles newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.