Failsworth

Failsworth online

Failsworth je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Failsworth online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Failsworth, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.
Máte radi značku Failsworth?

Failsworth Slovensko

Značka Failsworth pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Failsworth Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

[optin-monster-shortcode id=“gbukgq34noyukuxk“]

Failsworth e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Failsworth v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Failsworth e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Failsworth, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Failsworth a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Failsworth eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Failsworth e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Failsworth. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Failsworth e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Failsworth na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Failsworth.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Failsworth, alebo sa vám nedarí nájsť Failsworth e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Failsworth.sk. Oficiálna webová stránka Failsworth.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Failsworth nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Failsworth.sk!

Predajne Failsworth

Ako sme už spomínali, Failsworth má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Failsworth e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Failsworth v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Failsworth

Katalógy Failsworth sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Failsworth už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Failsworth eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Failsworth e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Failsworth, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Failsworth 2014“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

Failsworth Bratislava

Zastúpenie má Failsworth aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Failsworth Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Failsworth Bratislava.

Failsworth Košice

Snažíte sa nájsť značku Failsworth aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Failsworth nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Failsworth v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Failsworth Košice.

Otváracie hodiny Failsworth

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Failsworth a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Failsworth nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Failsworth priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Failsworth aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Failsworth vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Failsworth.

Failsworth leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Failsworth leták? Je možné, že spoločnosť Failsworth prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Failsworth? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Failsworth.

Vrátenie tovaru Failsworth

Nakúpili ste pre seba produkty Failsworth a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Failsworth kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Failsworth nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Failsworth s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Failsworth vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Failsworth je jednoducho hračka!

Failsworth – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Failsworth zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Failsworth, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Failsworth prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Failsworth vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Failsworth je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Failsworth v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Failsworth. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Failsworth je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Failsworth outlet

Ak hľadáte produkty Failsworth v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Failsworth outlet. Failsworth outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Failsworth outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Failsworth.

Failsworth kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Failsworth? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Failsworth sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Failsworth. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Failsworth galériu a pozrite si všetky novinky Failsworth.

Oblečenie Failsworth

Oblečenie Failsworth je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Failsworth eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Failsworth, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Failsworth, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Failsworth newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Failsworth priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Failsworth newslettera:

[optin-monster-shortcode id=“wiednc2dr5mn7bs5″]

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.

Kvalitná spodná bielizeň na Astratex »

Značková bielizeň od popredných výrobcov! Všetko skladom, nákup bez rizika, 8 % z hodnoty nákupu získate späť do Pokladničky!

4Home - všetko pre váš domov »

Rýchle dodanie, 99% tovaru skladom! Od bytového textilu, doplnkov, domácich spotrebičov až po všetko pre kuchyňu, záhradu, upratovanie, krásu a zdravie!