G-Star RAW

433

G-Star RAW online

G-Star RAW je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – G-Star RAW online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky G-Star RAW, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

G-Star RAW Slovensko

Značka G-Star RAW pôsobí samozrejme aj na Slovensku. G-Star RAW Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

G-Star RAW e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky G-Star RAW v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá G-Star RAW e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu G-Star RAW, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy G-Star RAW a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na G-Star RAW eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „G-Star RAW e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov G-Star RAW. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný G-Star RAW e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky G-Star RAW na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky G-Star RAW.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke G-Star RAW, alebo sa vám nedarí nájsť G-Star RAW e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku G-Star RAW.sk. Oficiálna webová stránka G-Star RAW.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke G-Star RAW nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku G-Star RAW.sk!

Predajne G-Star RAW

Ako sme už spomínali, G-Star RAW má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny G-Star RAW e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami G-Star RAW v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg G-Star RAW

Katalógy G-Star RAW sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov G-Star RAW už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si G-Star RAW eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V G-Star RAW e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg G-Star RAW, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg G-Star RAW 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

G-Star RAW Bratislava

Zastúpenie má G-Star RAW aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka G-Star RAW Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – G-Star RAW Bratislava.

G-Star RAW Košice

Snažíte sa nájsť značku G-Star RAW aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu G-Star RAW nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní G-Star RAW v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte G-Star RAW Košice.

Otváracie hodiny G-Star RAW

V prípade, že chcete navštíviť predajňu G-Star RAW a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa G-Star RAW nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty G-Star RAW priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín G-Star RAW aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne G-Star RAW vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu G-Star RAW.

G-Star RAW leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny G-Star RAW leták? Je možné, že spoločnosť G-Star RAW prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky G-Star RAW? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke G-Star RAW.

Vrátenie tovaru G-Star RAW

Nakúpili ste pre seba produkty G-Star RAW a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky G-Star RAW kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru G-Star RAW nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu G-Star RAW s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a G-Star RAW vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru G-Star RAW je jednoducho hračka!

G-Star RAW – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru G-Star RAW zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni G-Star RAW, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia G-Star RAW prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca G-Star RAW vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca G-Star RAW je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru G-Star RAW v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu G-Star RAW. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca G-Star RAW je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

G-Star RAW outlet

Ak hľadáte produkty G-Star RAW v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť G-Star RAW outlet. G-Star RAW outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. G-Star RAW outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou G-Star RAW.

G-Star RAW kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu G-Star RAW? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka G-Star RAW sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu G-Star RAW. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na G-Star RAW galériu a pozrite si všetky novinky G-Star RAW.

Oblečenie G-Star RAW

Oblečenie G-Star RAW je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko G-Star RAW eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie G-Star RAW, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar G-Star RAW, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

G-Star RAW newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch G-Star RAW priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do G-Star RAW newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.