Gienchi

343

Gienchi online

Gienchi je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Gienchi online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Gienchi, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Gienchi Slovensko

Značka Gienchi pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Gienchi Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Gienchi e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Gienchi v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Gienchi e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Gienchi, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Gienchi a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Gienchi eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Gienchi e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Gienchi. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Gienchi e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Gienchi na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Gienchi.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Gienchi, alebo sa vám nedarí nájsť Gienchi e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Gienchi.sk. Oficiálna webová stránka Gienchi.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Gienchi nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Gienchi.sk!

Predajne Gienchi

Ako sme už spomínali, Gienchi má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Gienchi e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Gienchi v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Gienchi

Katalógy Gienchi sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Gienchi už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Gienchi eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Gienchi e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Gienchi, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Gienchi 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Gienchi Bratislava

Zastúpenie má Gienchi aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Gienchi Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Gienchi Bratislava.

Gienchi Košice

Snažíte sa nájsť značku Gienchi aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Gienchi nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Gienchi v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Gienchi Košice.

Otváracie hodiny Gienchi

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Gienchi a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Gienchi nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Gienchi priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Gienchi aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Gienchi vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Gienchi.

Gienchi leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Gienchi leták? Je možné, že spoločnosť Gienchi prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Gienchi? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Gienchi.

Vrátenie tovaru Gienchi

Nakúpili ste pre seba produkty Gienchi a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Gienchi kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Gienchi nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Gienchi s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Gienchi vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Gienchi je jednoducho hračka!

Gienchi – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Gienchi zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Gienchi, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Gienchi prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Gienchi vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Gienchi je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Gienchi v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Gienchi. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Gienchi je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Gienchi outlet

Ak hľadáte produkty Gienchi v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Gienchi outlet. Gienchi outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Gienchi outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Gienchi.

Gienchi kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Gienchi? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Gienchi sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Gienchi. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Gienchi galériu a pozrite si všetky novinky Gienchi.

Oblečenie Gienchi

Oblečenie Gienchi je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Gienchi eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Gienchi, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Gienchi, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Gienchi newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Gienchi priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Gienchi newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.